II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.2018

Możliwość komentowania II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.2018 została wyłączona
  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Gorzkie Żale są odprawiane w poniedziałki i soboty po wieczornej mszy św., w niedzielę po mszy św. o 12.30, w środy msza św. wieczorna z nabożeństwem do M.B. Nieustającej Pomocy. Droga Krzyżowa – we wtorki po mszy św. dla dzieci i młodzieży, w piątki o tej samej porze i w niedziele po mszy św. o godz. 9.30. dla wszystkich. Podtrzymujmy tradycję odprawiania tych nabożeństw w miejscowościach oddalonych od kościoła.
  2. W Pierwszy Piątek i w Pierwszą Sobotę msze św. o godz. 7.00 i 17.00, a w Starych Bajkach o godz. 15.00.
  3. W dzisiejszą niedzielę są zbierane ofiary do puszek na misje –Ad Gentes., a w przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na Kurię Białostocką.
  4. Bóg zapłać parafianom z Zucielca za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  5. msze z pogrzebów:

+ Stanisława Bujnarowska                   Szorce                   pn, wt, śr.

+ Krzysztof Kulesza                               Boguszewo          wt, czw, pt.

+ Ryszard Broniszewski                       Szorce                   pn.

+ Agnieszka Wojtach                           Bajki Zalesie         śr, sb.

+ Pelagia Wiszowata                           Niewiarowo          czw.

+ Mieczysław Grądzki                         Szorce                    pt.

+ Krzysztof Chojnowski                     Czeladź                   sb.

+ Aleksander Szeszko                        Białystok                 22 – 28 maja 2018 r.