NIEDZIELA PALMOWA – 25.03.2018

      Możliwość komentowania NIEDZIELA PALMOWA – 25.03.2018 została wyłączona
  1. Dziś wkraczamy w Wielki Tydzień, w którym będziemy rozważali mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa. Nabożeństwo w Wielki Czwartek i w Wielki Piątek rozpocznie się o godz. 18.00 a w Wielką Sobotę o godz. 19.00. W Starych Bajkach w Wielki Piątek o godz. 18.00, a w Wielką Sobotę o godz. 19.00. W Pierwszy Dzień Świąt rezurekcja o godz. 6.00, a następne msze św. o godz. 8.00  i 10.00, w Starych Bajkach o godz. 9.00. W Drugi Dzień Świąt o godz. 7.00, 9.30, 12.30 i 17.00, a w Starych Bajkach 11.30. W Wielki Czwartek i w Wielką Sobotę spowiadamy 30 min. przed rozpoczęciem nabożeństwa. W Wielką Sobotę będziemy święcić pokarmy w kościele o godz. 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 i 18.30, na wsiach wg porządku z roku ubiegłego. Pojazdy z Milewa i Starych Bajek prosimy na godz. 9.00. Zatroszczmy się o przyozdobienie krzyży i kapliczek.
  2. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Trzciannego i Zucielca dziś po sumie tj. ok. godz 13. 20. Krzyż będzie niesiony przez przedstawicieli poszczególnych miejscowości. I stacja: Nowa Wieś, II stacja: Szorce, III stacja: Krynica, Bajki Zalesie.  IV stacja: Wyszowate, Stare Bajki. V stacja: Zubole, VI stacja: Chojnowo, VII stacja: Niewiarowo, VIII stacja: Mroczki, Mejły, IX stacja: Boguszki, Masie, X stacja: Wojszki, Milewo, XI stacja: Pisanki, Stójka, Dobarz, Gugny, XII stacja: Zucielec, XIII stacja: Trzcianne, XIV stacja – księża.
  3. Bóg zapłać parafianom z Zucielca za posprzątanie w kościele, na czwartek prosimy kolejna grupę.
  4. Msze św. z ofiar składanych podczas pogrzebów:

+ Kazimierz Mikiewicz                Niewiarowo               pn.

+ Józef  Wasilewski                     Jaświły                         śr.

+ Agnieszka Wojtach                 Bajki Zalesie               pn.

+ Pelagia Wiszowata                Niewiarowo                wt.

+ Mieczysław Grądzki              Szorce                         wt, śr.

+ Stanisław Milewski               Milewo                        24, 30 kwietnia 2018 r.