VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 06.05.2018

Możliwość komentowania VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 06.05.2018 została wyłączona
  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane po mszy św. o godz. 17.00, w niedziele i święta po sumie, a w swoich miejscowościach przy kapliczkach patronów.
  2. Za tydzień, po mszy św. o godz. 12.30, rozpoczną się konferencje przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa.
  3. Bóg zapłać rodzicom dzieci przystępujących w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej za posprzątanie wewnątrz i na zewnątrz kościoła, przygotowanie dekoracji kwiatowych i zakupienie i zasadzenie krzewów wokół kościoła. Na sobotę prosimy rodziców dzieci obchodzących  rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.
  4. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Stanisław Wiszowaty                  Wyszowate                       pn, wt, śr.

+ Adam Ziemkiewicz                     Chojnowo                         czw.

+ Irena Laskowska                        Zubole                               pn, sb.

+ Janina Mroczko                          Mońki                                wt.

+ Genowefa Bielawiec                 Trzcianne                          pt.

+ Stanisław Lasota                      Trzcianne                           śr, czw.

+ Waldemar Wasilewski             Trzcianne                           pt.

+ Stanisław Wasilewski               Zucielec                             sb.