UR. WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 13.05.2018

Możliwość komentowania UR. WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 13.05.2018 została wyłączona
  1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się czas spowiedzi wielkanocnej.
  2. Zachęcamy do nabożeństw majowych, które są odprawiane po mszy św. o godz. 17.00, w niedziele i święta po sumie, a w swoich miejscowościach przy kapliczkach patronów.
  3. Zapraszamy na mszę św odpustową ze wspomnienia św. Andrzeja Boboli do Szorc w sobotę na godz. 11.00.
  4. Dziś po mszy św. o godz. 12,30 rozpoczynają się konferencje przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa.
  5. Bóg zapłać rodzicom dzieci, które dziś przeżywają rocznicę Pierwszej Komunii Świętej za posprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejna grupę z Niewiarowa.
  6. Zapraszamy na Pielgrzymkę Rowerową do Różanegostoku, która odbędzie się 16-17 czerwca 2018 r. Pierwszego dnia jedziemy do Różanegostoku, drugiego wracamy. Trasa jednego dnia składa się z sześciu etapów, które w sumie liczą 75 km. Koszt 20 zł. Zapisy i więcej informacji u ks. Wojciecha.
  7. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Stanisław Wiszowaty                 Wyszowate                     pn, wt, pt.

+ Adam Ziemkiewicz                    Chojnowo                        śr, czw.

+ Łucja Purta                                 Zubole                              pn.

+ Irena Laskowska                       Zubole                              śr, sb.

+ Janina Mroczko                         Mońki                               wt.

+ Stanisław Lasota                      Trzcianne                         czw.

+ Waldemar Wasilewski             Trzcianne                         pt.

+ Stanisław Wasilewski               Zucielec                           sb.

+ Ignacy Tekień                           Zucielec                           29 październik — 29 listopad 2019 r.