UR. NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 27.05.2018

Możliwość komentowania UR. NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 27.05.2018 została wyłączona
  1. We czwartek będziemy obchodzić Ur. Bożego Ciała. Zachęcamy do publicznego wyznania wiary w Chrystusa Eucharystycznego we mszy św. i podczas procesji. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 /procesja/ i 17.00, w Starych Bajkach o godz. 14.00. Ołtarze wystawienia w tym roku przygotowują: przy banku: Chojnowo, przy cmentarzu: Zubole, przy drodze do Boguszewa: Zucielec, przy boisku szkolnym: Nowa Wieś.
  2. W oktawie Bożego Ciała o 7.00 zapraszamy na msze św. i procesje błagalne o urodzaje:
  • piątek: Zucielec, Pisanki, Mroczki, Niewiarowo, Bajki Zalesie,
  • sobota: Chojnowo, Zubole, Nowa Wieś, Krynica, Stare Bajki,
  • poniedziałek: Milewo, Masie, Mejły,
  • wtorek: Boguszki, Wojszki, Wyszowate, Gugny, Dobasz, Stójka,
  • środa: Trzcianne, Szorce.
  1. W Pierwszy Piątek miesiąca msza św. w Starych Bajkach o godz. 19.00.
  2. W oktawie o godz. 17.00 zapraszamy na msze św. nieszpory i procesję eucharystyczną.
  3. We wtorek 29 maja  o godz. 17,00 ks. Bp Henryk Ciereszko udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.
  4. Nabożeństwo czerwcowe będzie odprawiane w dni powszednie po mszy św. wieczornej, w niedziele i święta po sumie. Zachęcamy do odprawiania tego nabożeństwa w swoich miejscowościach.
  5. Bóg zapłać rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza, dekoracje kwiatowe i za posprzątanie w kościele, na sobotę do sprzątania prosimy kolejna grupę z Niewiarowa.
  6. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Łucja Purta                                    Knyszyn                          pn, śr.

+ Edmund Chrostowski                  Zubole                            sb.

+ Irena Laskowska                          Zubole                            czw.

+ Janina Mroczko                            Mońki                             wt, śr, pt, sb.

+ Stanisław i Mateusz Lasota       Trzcianne                       wt, czw. godz. 9.30, pt.

+ Waldemar Wasilewski               Trzcianne                       pn.

+ Krzysztof Kulesza                       Boguszki                       7 — 22 listopada 2019 r.

+ Tadeusz Bankiewicz                  Stare Bajki                    6 – 27 listopada 2019 r.

+ Sabina Zajkowska                     Wyszowate                   8—16 listopada 2019 r.