X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018

      Możliwość komentowania X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018 została wyłączona
  1. W najbliższym tygodniu odbędą się trzy msze św. w intencjach mieszkańców miejscowości, z okazji wspomnień liturgicznych ich patronów: w poniedziałek w Zucielcu, we środę w Masiach, a w sobotę w Chojnowie. Wszystkie msze rozpoczną się o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnej modlitwy.
  2. Wszyscy, którzy chcieliby przyjąć Szkaplerz, mogą już zgłaszać swoją chęć w zakrystii po Mszy św. bądź w kancelarii. Wymogiem jest noszenie szkaplerza bądź medalika, naśladowanie cnót Maryi szczególnie w Jej czystości, pokorze i miłosierdziu oraz codzienne omawianie modlitwy: „Pod Twoją obronę”. Uroczyste nałożenie Szkaplerza odbędzie się 16. lipca b.r. w święto Matki Bożej z góry Karmel.
  3. Zachęcamy do odbierania informacji o terminach Mszy Św. za zmarłych, których pogrzeb odbył się w naszej parafii.
  4. Jutro o godz. 17.00 ks. Sebastian wraz z kolegami-księżmi, którzy przyjmowali wspólnie święcenia kapłańskie, będą koncelebrowali Mszę Św. dziękczynną za 15 lat kapłaństwa. Zapraszamy wszystkich, którzy zechcą wziąć udział w tej uroczystości.
  5. W najbliższą sobotę, 16 czerwca, o godz. 8.00 z naszej parafii wyruszy Rowerowa Pielgrzymka do Różanegostoku. Cieszymy się, że znaleźli się chętni pielgrzymi – jest już komplet. Prosimy o przybycie pielgrzymów do kościoła 15 min. przed wyjazdem.
  6. Bóg zapłać parafianom z Niewiarowa za posprzątanie kościoła, na najbliższą sobotę prosimy kolejną grupę z Niewiarowa.
  7. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Honorata Konecko         Bajki Zal.      pn.

+ Edmund Chrostowski     Zubole          pn, wt.

+ Janina Mroczko              Mońki           wt, śr. sb.

+ Stanisław Lasota            Trzcianne     śr, czw.

+ Adam Gutowski,             Szorce,        czw, pt.

+ Stanisław Wasilewski     Zucielec        pt.

+ Jarosław Kuklo               Trzcianne     sb.