UR. NARODZENIA JANA CHRZCICIELA – 24.06.2018

      Możliwość komentowania UR. NARODZENIA JANA CHRZCICIELA – 24.06.2018 została wyłączona
  1. W środę  i w czwartek w naszej parafii czterdziestogodzinne nabożeństwo przed uroczystością odpustową św. Ap. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 700, 9.30, 11.00 w Starych Bajkach /tylko w środę/ 12.30 i 17.00. We czwartek o 21.00 Apel Jasnogórski. Zapraszamy na Msze św. i adorację Najświętszego Sakramentu, aby jak najgłębiej, na wzór uczniów zdążających do Emaus przeżyć spotkanie z Chrystusem w spowiedzi, w  Słowie Bożym i w Komunii św. Do spowiedzi zapraszamy w środę i w czwartek, również tych którzy obchodzą I-sze Piątki miesiąca.
  2. W piątek odpust parafialny, dzień szczególnych łask, które możemy otrzymać od Boga za przyczyną tak wspaniałych patronów, św. Apostołów Piotra i Pawła. Porządek mszy św. o godz. 7.00, 9,30, 12.30 i 17.00.
  3. Bóg zapłać parafianom z Niewiarowa za posprzątanie w kościele, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  4. W przyszłą niedziele ofiary na tacę będą przeznaczone na Kurię Białostocką.
  5. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Edmund Chrostowski                Zubole                  wt, sb.

+ Jarosław Kuklo                            Trzcianne             pn. czw.

+ Janina Mroczko                           Mońki                   pn, wt, pt /godz. 9.30/, sb.

+ Honorata Konecko                    Bajki Zalesie        śr.

+ Adam Gutowski                         Szorce                  śr.

+ Bożenna Pogorzelska              Stare Bajki           25—28 listopada i 2—31 grudnia 2018 r.