XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.07.2018

Możliwość komentowania XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.07.2018 została wyłączona
  1. We środę, 25. lipca br., o godz. 11.00 w Niewiarowie odbędzie się Msza Św. w intencji mieszkańców w dniu ich Patrona.
  2. Parafianom z Pisanek dziękujemy za posprzątanie w kościele, na kolejną sobotę prosimy kolejną grupę.
  3. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Adam Gutowski                                   Szorce                   pn, wt.

+ Aleksander Strzeszewski                     Szorce                   pn, śr, sb..

+ Jadwiga Bujnarowska                          Szorce                   wt.

+ Jarosław Kuklo                                    Trzcianne               śr, pt.

+ Janina Mroczko                                   Mońki                    czw, sb.

+ Jan Wejda                                            Zubole                   czw, pt.