XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.08.2018

Możliwość komentowania XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.08.2018 została wyłączona
  1. W środę będziemy przeżywać uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek mszy św. jak w niedzielę: godz. 7.00, 9.30, 11.00 w Starych Bajkach i 12.30. Po każdej mszy św. poświęcenie plonów i kwiatów. Wieczorna msza św. w wigilię uroczystości, tj. we wtorek, o godz. 17.00, a o godz. 21.00 – apel Jasnogórski. W uroczystość będą zbierane ofiary do puszek na archidiecezjalne Radio.
  2. We wtorek, w dniu wspomnienia św. Maksymiliana Marii Kolbego, będzie odprawiona msza św. w Wyszowatych o godz.10.00.
  3. Bóg zapłać parafianom z Pisanek za posprzątanie kościoła, na sobotę prosimy pierwszą grupę z Milewa.
  4. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Celina Puchalska                       Zubole                             pn, wt, sb.

+ Ryszard Kamiński                     Białystok                          pn, wt.

+ Jarosław Kuklo                          Trzcianne                        pt.

+ Daniel Szorc                             Szorce                              czw.

+ Lucjan Sokołowski                  Zucielec                           śr, czw.