Ur. M.B. CZĘSTOCHOWSKIEJ – 26.08.2018

Możliwość komentowania Ur. M.B. CZĘSTOCHOWSKIEJ – 26.08.2018 została wyłączona
  1. W tym roku również organizowana jest rowerowa i piesza pielgrzymka do sanktuarium w Krypnie. Wyjazd rowerami w dniu Święta M.B. Pocieszenia w sobotę 8 września o godz. 9.00 z placu przed kościołem, odpoczynek w Bajkach Zalesie przy kapliczce św. Józefa i spotkanie z tymi, którzy dołączą do nas z innych miejscowości. Uczestniczymy w uroczystej sumie odpustowej w Sanktuarium o godz.12.00. Pieszo wyruszymy również w sobotę 8 września o godz.12.00.
  2. Bóg zapłać parafianom z Milewa za posprzątanie w kościele, w sobotę prosimy kolejną grupę.
  3. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Celina Puchalska                          Zubole                   czw, pt, sb.

+ Ryszard Kamiński                         Białystok               śr, pt, sb.

+ Marian Odojewski                        Stare Bajki            pn, wt.

+ Daniel Szorc                                 Szorce                    czw, pt.

+ Lucjan Sokołowski                      Zucielec                 czw.

+ Zygmunt Wojno                          Stare Bajki            pn.

+ Henryk Wojno                             Stare Bajki           11—31 stycznia i 4—15 lutego 2020 r.

+ Jerzy Milewski                             Chojnowo            16—27 stycznia i 6—13 lutego 2020 r.