XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.09.2018

      Możliwość komentowania XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.09.2018 została wyłączona

 

  1. W poniedziałek Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców, wychowawców i grono pedagogiczne.
  2. W sobotę –święto M.B. Siewnej. Msze św.z pośw. ziarna o  godz. 7.00,9.30 i 17.00. W tym dniu zapraszamy na rowerową i pieszą pielgrzymkę do  sanktuarium w Krypnie. Wyjazd rowerami  w sobotę 8 września  o godz. 9.30 z placu przed kościołem, odpoczynek w Bajkach Zalesie i spotkanie z tymi, którzy dołączą do nas z innych miejscowości. Uczestniczymy w uroczystej sumie odpustowej w Sanktuarium o godz.12.00.  Pieszo wyruszamy  o godz. 12.00
  3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 poświęcone będą tornistry i przybory szkolne, zapraszamy wszystkie dzieci a szczególnie z klas pierwszych.
  4. Przypominamy, że w niedzielę przed każdą Mszą św, odprawiają się nabożeństwa: przed 7.00 –godzinki, 9.30 krótka adoracja z Koronką do Bożego Miłosierdzia, a przed sumą – różaniec. Zapraszamy chętnych do wcześniejszego  przyjścia do kościoła i udziału w nabożeństwie.
  5. Pragniemy w I –sze piątki odwiedzać chorych. Rodziny, które chciałyby pomóc chorej osobie w przyjęciu Komunii św. w tym dniu, prosimy o zgłoszenie się do kancelarii.
  6. W tym tygodniu, w I-szy czw. i w I-szy Pt msze św. o godz. 7.00 i 17.00, w Starych Bajkach w Pt. o godz. 19.00.
  7. Jutro, w dniu wspomnienia św. Grzegorza Pp,Dr są imieniny ks.GrzegorzaW modlitwie polecajmy naszego Solenizanta.
  8. Dziś ofiary na tacę przeznaczone są na Kurię Białostocką a za tydzień będą zbierane ofiary do puszek na KUL i Centrum Formacji Laikatu.
  9. Bóg zapłać Paraf. z Milewa.za sprzątanie k-ła,w piątek prosimy kolejną grupę.
  10. Nabożeństwa z pogrzebu

+ Celina Puchalska,            Zubole,       pn,wt,śr.

+Ryszard Kamiński,           B-stok,       pn,wt,śr.

+Lucjan Sokołowski,          Zubole,      śr.

+Leopold Pisanko,               Pisanki     czw

+Lucjan Sokołowski,          Zucielec,    czw

+Zygmund Wojno,             ST. Bajki,   pt.