XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA-09.09.2018

      Możliwość komentowania XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA-09.09.2018 została wyłączona
  1.  W piątek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża , a w sobotę wspomnienie  NMP Bolesnej.
  2. Bóg zapłać ks.Biskupowi Henrykowi i wszystkim, którzy w święto Narodzenia NMP pielgrzymowali na rowerze i pieszo do Sanktuarium MB Pocieszenia w Krypnie oraz tym, którzy gościli pielgrzymów w Bajkach Starych i Bajkach Zalesie.
  3. Od września w każdy I-szy Czwartek Miesiąca we Mszy św. wieczornej w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i w intencji dziękczynnej za dar Eucharystii będzie udzielana Komunia św. pod dwiema postaciami.
  4. Dziś są zbierane ofiary do puszek na KUL i Centrum Formacji Laikatu.
  5. Parafianom z Milewa dziękujemy za posprzątanie w kościele , na sobotę  prosimy kolejną grupę.
  6. W najbliższą sobotę 15.09.2018 o godz 9.00 odbędzie się spotkanie ministrantów. Zbiórka przed kościołem. Zaprasza ks. Marcin.
  7.   W niedzielę 16.09.2018 po Mszy św. o godz 9.30 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  8.  Nabożeństwa z pogrzebu:

+ Celina Puchalska,          Zubole,       wt,śr,pt,sb                                                                                    +Ryszard Kamiński,           B-stok,        pn,wt                                                                                                +Lucjan Sokołowski,          Zubole,       śr.czw                                                                                            +Leopold Pisanko,             Pisanki        czw                                                                                              +Zygmund Wojno,             ST. Bajki,     pt.sb                                                                                            +Tomasz Żukowski,          Zubole,        4—30 stycznia 2020 r.                                                                  +Jakub Kuklo,                    Trzcianne,   1—29 lutego i 2—31 marca 2020 r.

9. Zespół Śpiewaczy „Tęcza” z Trzciannego organizuje pielgrzymkę do Różanegostoku , dnia 13.10.2018. Wyjazd z Trzciannego o godz. 8.30. Koszt od osoby 20 zł. Zapisy: 1) Teresa Pogorzelska-Trzcianne, 2) Teresa Laskowska-Zubole, 3) Eugeniusz Rafałko-Niewiarowo. Wszystkich chętnych zapraszają organizatorzy.