ŚW. FRANCISZEK-PATRON SZKOŁY

      Możliwość komentowania ŚW. FRANCISZEK-PATRON SZKOŁY została wyłączona

W dniu dzisiejszym (4.10.2018r.) została odprawiona uroczysta Msza św. w intencji uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej im. św. Franciszka z Asyżu w Trzciannem.  W uroczystościach wzięli także udział Pan Wójt Gminy Trzcianne Marek Krzysztof Szydłowski, Pan Przewodniczący Rady Gminy  Jerzy Wasilewski, Przewodnicząca Rady Rodziców Ewelina Urbanowicz. Na czele uczniów stałą Pani Dyrektor Barbara Brzostowska i Pani Wicedyrektor Elżbieta Bielawiec. Podczas homilii ks. Grzegorz przybliżył nam wraz z uczniami sylwetkę patrona szkoły św. Franciszka. Także w Mszy św. modliliśmy się za zmarłych nauczycieli i pracowników szkół z terenu gminy Trzcianne:  + Leon Markowski, + Aleksander Dąbrowski, + Alfons Chomiczewski, + Karolina Silarska, + Tomasz Silarski, + Regina Wiszowata, + Janina Gaworska, + Lucyna Laskowska, + Kazimiera Baranowska, + Zdzisława Szmyga, + Mikołaj Szmyga, + Władysława Wiszowata, + Emilia Tołczyk, + Teresa Klepadło, + Alicja Dekarz, + Czesław Malinowski, + Władysława Malinowska, + Paweł Popławski, + Bronisława Żornaciuk, + Sabina Laszczkowska, + Jadwiga Januszewska, + Czesława Lewończuk, + Natalia Klepadło, + Filemon Klepadło, + Feliks Woźniel, + Janina Zdanowicz, + Józefa Leszczyńska, + Konstanty Nowacki, + Edward Sobolewski, + Edward Sienkiewicz. ZDJĘCIA