XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA-14.10.2018

Możliwość komentowania XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA-14.10.2018 została wyłączona
  1. W  czwartek o godz. 9.00 w kościele będzie odprawiona msza św. z racji wspomnienia św. Łukasza, patrona Wojszek. Parafianie z Wojszek zapraszają do wspólnej modlitwy.
  2. Nabożeństwo różańcowe w naszej parafii  jest odprawiane w   dni powszednie po mszy św. wieczornej ,w niedziele po sumie. Zachęcamy do odmawiania różańca św. w swoich miejscowościach , w rodzinach lub prywatnie.
  3. Przypominki można zapisywać  po każdej mszy św. przy bocznych wyjściach kościoła i w kancelarii.

św. Ambroży napisał ”o tych, których kochaliśmy za życia , nie zapominajmy po śmierci”

4. Parafianom z Maś dziękujemy za posprzątanie w kościele , na sobotę prosimy kolejną grupę.

5. Dzisiaj są zbierane  ofiary do puszek na fundusz stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia /pomoc ubogiej studiującej młodzieży/

6. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas VIII i III gimnazjum odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30

7. Nabożeństwa z pogrzebu:

+ Celina Puchalska,            Zubole,       wt, śr, czw

+ Lucjan Sokołowski,          Zucielec,      pn, wt, śr

+ Janina Ciecierska,            Zucielec,    pn, sb

+ Kazimierz i Tadeusz Malinowscy, N.Wieś, czw.

+ Edmund Kulesza,             B-stok,       pt, sb

+Grzegorz Leszczyński,    Zubole,  pt