XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA-3.11.2018

Możliwość komentowania XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA-3.11.2018 została wyłączona
  1. Różaniec z wypominkami jest odmawiany we wszystkie niedziele  listopada  o godz. 8.50 i 11.50. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy 100 letnią rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości – modlimy się w intencji naszej ojczyzny. Po mszy św. o godz. 9.30 zostanie poświęcony nowy krzyż przy szkole.
  3. W dniach 1 – 8 listopada  za nawiedzenie  cmentarza  można uzyskać odpust zupełny.

Warunki uzyskania odpustu:  odmówienie: Ojcze nasz i wierzę w intencjach Ojca św. i  stan łaski uświęcającej. Zapraszamy chętnych na wieczorną mszę św, a po niej na wspólne nawiedzenie cmentarza z modlitwą różańcową. Prosimy zabrać z sobą znicze lub świece, lampiony.

4. W czwartek, w będzie odprawiona msza św. za zmarłych biskupów i kapłanów {Komunia św pod dwiema postaciami}.

5. Bóg zapłać parafianom z Wojszek za posprzątanie kościoła.  W sobotę prosimy kolejną grupę.

6. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek  na Kościół prześladowany.

7. W środę(7.11) rozpoczyna się w Bazylice Archikatedralnej w Białymstoku Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia (codziennie o godz 18.00). Nasza parafia bierze udział w Nowennie dnia 12.11.2018r. wraz z parafiami dekanatów: Białystok-Białostoczek, Knyszyn i Mońki.

8. Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej (9.11)

9. Wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora kościoła (10.11)

10. Nabożeństwa z pogrzebu:

+ Czesława  Chojnowska,   Bajki Zal.  śr

+ Helena Szydłowska,         Zucielec,    pn,

+Janina Ciecierska,             Zucielec,    wt..

+Stanisława Chojnowska,    Milewo      śr.

+Lidia Szablowska,              Barciany,   czw,

+Tadeusz Wasilewski,         Trzcianne,  pt, sb