I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2019 r.

Możliwość komentowania I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2019 r. została wyłączona
  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach .Gorzkie Żale będą odprawiane w poniedziałki z modlitwą za naszą Ojczyznę   i soboty po wieczornych  mszach św.    w niedzielę po mszy św. o 12.30, w środy msza św. wieczorna  z nabożeństwem do M.B. Nieustającej PomocyW czwartki, przed mszą św. wieczorną półgodzinna adoracja przed Najświętszym Sakramentem z modlitwą o powołania kapłański i zakonne, Droga Krzyżowa – we wtorki po mszy św. dla dzieci i młodzieży, w piątki o tej samej porze,   w niedziele po mszy św. o godz. 9.30. Podtrzymujmy tradycję odprawiania tych nabożeństw w miejscowościach oddalonych od kościoła.
  2. W dzisiejszą  niedzielę są zbierane ofiary do puszek na misje –Ad Gentes.
  3. Dziś po mszy św. o godz. 12.30, w Sali spotkań domu parafialnego druga  konferencja , przygotowująca do Sakramentu Małżeństwa
  4. Bóg zapłać parafianom  Chojnowa za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę
  5. Msze z pogrzebu:

+Kasper Wojno,                     ST. Bajki,    śr,czw