V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.04.2019 r.

      Możliwość komentowania V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.04.2019 r. została wyłączona
 1. Za tydzień przeżywamy  Niedzielę Palmową –poświęcenie palm na każdej mszy św. Po mszy   św. o godz.12.30 tj. ok. godz. 13.15 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej drogami Trzciannego i Zucielca.. Krzyż będzie niesiony przez przedstawicieli poszczególnych miejscowości. .I – N. Wieś, II- Szorce W, III- Krynica- Bajki Zal.  IV-Wyszowate, Bajki St. V- Zubole, VI-Chojnowo, VII-Niewiarowo, VIII-Mroczki, Mejły, IX-Boguszki, Masie, X-Wojszki, Milewo, XI-Pisanki,Stójka,Dobarz, Gugny., XII- Zucielec, XII- Trzcianne, XIV- księża.
 2. Bóg zapłać parafianom z Zubola za posprzątanie w kościele , na sobotę  prosimy kolejna grupę .a Różom Żywego. Różańca. za ofiary na dekoracje, kwiaty do Grobu Pańskiego i naszego kościoła.
 3. Nabożeństwo z pogrzebu+Henryk Kramkowski,          Trzcianne,   śr. czw.

  +Jerzy Broniszewski,             Szorce         wt, czw

  +Alfreda Szymanowska,        Boguszki,    pn, wt.

  +Andrzej Szklarzewski,         Zubole,        pt, sb

  +Bogumił Bujnarowski,         Szorce,        śr

  +Leokadia Marciszewska,     N. Wieś 4—25 września  2020 r.