VI Niedziela Wielkanocna – 26.05.2019r.

Możliwość komentowania VI Niedziela Wielkanocna – 26.05.2019r. została wyłączona
  1. Spotkanie młodzieży klas VIII i III gimn. odbędzie się we wtorek 28 maja po Mszy św. o godz 17.00. Obecność na Mszy i Nabożeństwie Majowym obowiązkowa.
  2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas VI i VII odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30
  3. Za tydzień zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
  4. Nabożeństwo czerwcowe będzie odprawiane w dni powszednie po mszy św. wieczornej, w niedziele i święta po sumie. Zachęcamy do odprawiania tego nabożeństwa w swoich miejscowościach.
  5. Pierwsza Sobota Miesiąca
  6. Bóg zapłać parafianom z Zubola  za posprzątanie w kościele,  na sobotę    prosimy  kolejną grupę.
  7. Msze św. z pogrzebu:+ Józef Karwowski                            Milewo           pon

+ Władysława Mroczko                    Mroczki          pon, czw, sob

+ Andrzej Szklarzewski                     Zubole             wt, śr, czw, sob