XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09.2019 r.

Możliwość komentowania XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09.2019 r. została wyłączona
  1. W środę, w dniu św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży o godz.18.00 zapraszamy na mszę św. dzieci , młodzież, ministrantów , scholę, harcerzy, a także rodziców i nauczycieli. Po Mszy św. zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo dzieciom.

Jest to jednocześnie dzień Patrona Zubola. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie parafian z Zubola na wspólną modlitwę.

2. W sobotę w Mroczkach o godz.12.00 będzie msza św z racji św. Mateusza ,patrona miejscowości.

3. Parafianom z N.Wsi dziękujemy za posprzątanie w kościele , na sobotę  prosimy kolejną grupę.

4. Nabożeństwa z pogrzebu:

+ Kazimierz Jarząbski,       Dobarz       czw,pt,

+ Bronisława Karwowska, Szorce,       sb

+ Helena Lejtkowska,        Masie,        wt,śr

+ Stanisław  Perkowski,    Wyszowate,śr.czw

+ Regina Bajkowska,         Chojnowo, pn

+ Lucyna Malinowska,      N.Wieś       pn,wt,sb

+ Józef Kwieciński,           Wyszowate, sb

+ Zdzisław Klepadło,        N.Wieś ,      pt, sb

+Leokadia Mroczko,N.Wieś,  5—27 list, 4—22grudnia 2020r

+Wacław Sawicki,  Zucielec,  2—31 grudnia 2020r.

5. W przyszłą niedzielę Słowo Boże wygłosi do nas  Ks. Wojciech Szubzda, który obecnie przebywa na urlopie. Po mszy św. będą zbierane ofiary na pomoc  w jego pracy misyjnej w Kazachstanie.