XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2019r.

      Możliwość komentowania XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2019r. została wyłączona
  1. Od października Msze św. w tygodniu będą także o godz. 17.00.
  2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele odprawiane są codziennie po Mszy św. o godz. 17.00 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30. Zachęcamy do odmawiania różańca w kościele, ale zarówno przy kapliczkach i w domu.
  3. W tym tygodniu, I-szy czwartek, I-szy piątek, I-sza sobota i I-sza niedziela miesiąca. Msze św.  w I-szy czwartek i piątek o godz. 7.00 i 17.00, w Starych Bajkach w I-szy piątek o godz. 15.00. W pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, Komunia św. będzie udzielona pod dwiema postaciami.
  4. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia: św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora Kościoła (1.10); św. Aniołów Stróżów (2.10); św. Franciszka z Asyżu  (4.10); św. Faustyny Kowalskiej, Dziewicy (5.10).
  5. W dniu wspomnienia św. Franciszka, 4 października o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej im. św. Franciszka z Asyżu w Trzciannem.
  6. W przyszłą niedzielę (6.09.2019r.) po Mszy św. o godz. 9.30 odbędzie się spotkanie młodzieży klas VI, VII, VIII przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.
  7. We wtorek o godz. 19.00 w Mejłach a w sobotę o godz. 12.00 w Krynicy będą odprawiona msza św. z racji wspomnienia, patronów tych miejscowości: św. Teresy od Dzieciątka Jezus i św. Franciszka z Asyżu.
  8. Parafianom z Nowej Wsi dziękujemy za posprzątanie w kościele , na sobotę  prosimy kolejną grupę.
  9. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Kazimierz Jarząbski, Dobarz, pon,

+ Lucyna Malinowska, Nowa Wieś, pon, śr, czw, pt

+ Zdzisław Klepadło, Nowa Wieś, pon,

+ Bronisława Karwowska, Szorce, wt, pt, sob,

+ Sławomir Olszyński, Masie, wt, sob

+ Stanisław Radzajewski, Wojszki, śr,

+ Grzegorz Zalewski, Bajki Zalesie, czw,

+ Maria Kobeszko, Białystok, pt