I NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 12.01.2020r.

      Możliwość komentowania I NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 12.01.2020r. została wyłączona
  1. Zakończyliśmy kolędę. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, wszelką życzliwość, gościnność i szczere rozmowy. Niech Boże Błogosławieństwo, które zanieśliśmy do wszystkich rodzin, w pełni owocuje i pomaga wytrwać w dobrych postanowieniach. Życzymy każdej rodzinie Bożego pokoju, zgody, miłości, wzajemnego zrozumienia, zdrowia i zadowolenia, a rodzicom mądrości i cierpliwości w dobrym i chrześcijańskim wychowaniu dzieci.Ofiary pieniężne na parafię, kościoły w Trzciannem i w ST. Bajkach oraz z pogrzebów na Msze za zmarłych są lokowane w miejscowym Banku.
  2. W sobotę (18.01) rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
  3. Bóg zapłać parafianom z Nowej Wsi  za posprzątanie w kościele , w   sobotę    prosimy  kolejną  grupę.
  4. Nabożeństwa z pogrzebu:

+ Tadeusz Klepadło, Nowa Wieś; pn, wt,

+ Antoni Bujnarowski, Szorce: pn, wt,

+ Teresa Rutkowska, Wyszowate: śr, czw,

+ Henryk Wojno, Stare Bajki: śr,

+ Jerzy Milewski, Chojnowo: czw,

+ Lucjan Gieńko, Krynica: pt, sob,

+ Tomasz Żukowski, Zubole: pt, sob,