I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 1.03.2020 r.

      Możliwość komentowania I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 1.03.2020 r. została wyłączona
  1.  Zachęcamy do udziału w nabożeństwach. Gorzkie Żale będą odprawiane w poniedziałki z modlitwą za naszą Ojczyznę   i soboty po wieczornych  mszach św. w niedzielę po Mszy św. o 12.30, w środy Msza św. wieczorna  z nabożeństwem do M.B. Nieustającej PomocyDroga Krzyżowa – we wtorki po Mszy św. wieczornej dla dzieci i młodzieży, w piątki o tej samej porze,  w niedziele po Mszy św. o godz. 9.30. Podtrzymujmy tradycję odprawiania tych nabożeństw w miejscowościach oddalonych od kościoła.
  2. W środę obchodzimy uroczystość św. Kazimierza, Głównego Patrona naszej Archidiecezji i Trzciannego. Msza św. o godz. 17.00 będzie odprawiona w intencji wszystkich parafian Trzciannego i obecnych w kościele. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za naszego Ks. Proboszcza Kazimierza.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.30, w Sali spotkań domu parafialnego rozpoczną się  konferencje , przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa.
  4. Za tydzień w niedzielę po mszy św o godz. 9.30  odbędzie się spotkanie młodzieży i rodziców klas VII i VIII , przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania. Będzie połączone one z Drogą Krzyżową.
  5. Bóg zapłać parafianom  Szorc za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  6. Msze z pogrzebu:

+ Jakub Kuklo,                   Trzcianne,    pn,wt,śr

+ Witold Wiszowaty,          Wyszowate, śr,czw.

+Stanisława Nowacka,        Szorce,        czw

+Stanisław Popławski,         Szorce,        pn,wt

+Teresa Gieńko,                  Krynica,       pt

+Irena Klepadło,                 N.Wies,        pt, sb

+Waleria Nowacka,           Trzcianne ,   sb

+Czesława Popławska,    Szorce, 9—26 kwiet. I 4—30 maja 2021 r

+Franciszek Klepadło,     N. Wies,    6—28 maja 2021 r