Pilna modlitwa! 11 marca o godz. 20.00

      Możliwość komentowania Pilna modlitwa! 11 marca o godz. 20.00 została wyłączona

Pilna modlitwa! 11 marca o godz. 20.00 cały świat a szczególnie Polska modli się do Trójcy Przenajświętszej i Niepokalanego Serca NMP o powstrzymanie koronawirusa i ochronę naszych rodzin. Część Chwalebna Różańca Świętego oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia.  Proszę jak najszybciej przekazywać dalej. Módlcie się gdzie możecie w domach, wracając z pracy, pracując. W naszym kościele także będziemy się modlili przed Najświętszym Sakramentem.

Przed tak wielkim Sakramentem 
Upadajmy wszyscy wraz, 
Niech przed Nowym Testamentem 
Starych praw ustąpi czas. 
Co dla zmysłów niepojęte,
Niech dopełni wiara w nas. 
Bogu Ojcu i Synowi 
Hołd po wszystkie nieśmy dni. 
niech podaje wiek wiekowi 
Hymn triumfu, dzięki, czci. 
A równemu im Duchowi 
Niechaj wieczna chwała brzmi. 
Amen.