Życzenia Wielkanocne – 12.04.2020r.

      Możliwość komentowania Życzenia Wielkanocne – 12.04.2020r. została wyłączona

Chrześcijański optymizm nazywa się NADZIEJĄ. Nie polega na bezkrytycznym nastawieniu do życia, niedostrzeganiu czy bagatelizowaniu niebezpieczeństw. Człowiek żyjący nadzieją ,wierzy, że ma nie tylko udział w cierpieniu i śmierci Jezusa, ale również w zwycięstwie nad lękiem, złem i w  ZMARTWYCHWSTANIU. Niech to głębokie przekonanie obejmie  DRODZY PARAFIANIE każdego z WAS.

BŁOGOSŁAWIONYCH i ZDROWYCH ŚWIĄT

Wasi Duszpasterze

Nie ZAPOMNI o CHRYSTUSIE, mieszkającym w świątyni parafialnej. ON  przez swoje ZMARTWYCHWSTANIE pokonał śmierć, piekło i szatana.

Nie możesz być na mszy św. ale możesz go ODWIEDZIĆ na prywatnej adoracji. Kościół jest OTWARTY   i  JEGO SERCE (nie tylko w święta).

CHRYSTUS CZEKA !