XI Niedziela Zwykła – 14.06.2020r.

Możliwość komentowania XI Niedziela Zwykła – 14.06.2020r. została wyłączona
  1. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała, po Mszy św  wieczornej o godz. 17.00; poświęcenie ziół, kwiatów i błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy rodziców z dziećmi.
  2. W sobotę o godz. 19.00 w Chojnowie będzie oprawiona Msza św. z racji patrona  miejscowości : św. Alberta.
  3. Bóg zapłać  parafianom z  Krynicy  za posprzątanie w kościele ,ks. Grzegorzowi, ks. Marcinowi, Jackowi Rutkowskiemu, Marcie i Stanisławowi Kiełczowskim, Wojciechowi Gleich, Dorocie Dąbrowskiej, Katarzynie i Adamowi Pezowicz, Janinie Sokołowskiej, Markowi i Krzysztofowi Milewskim, Mateuszowi i Krzysztofowi Jakubiak, Jarosławowi i Karolowi Wilczewskim  i innym za prace przy trawniku dookoła kościoła i parkingu, wszystkim uczestnikom procesji w Boże Ciało i w procesach błagalnych o urodzaje i ustanie pandemii. Niech Bóg nas strzeże i nam błogosławi.
  4. W oktawie Bożego Ciała o 7.00  zachęcamy na Msze św. i procesje błagalne o urodzaje kolejne miejscowości.
  5. W oktawie Bożego Ciała o 7.00 zachęcamy na Msze św. i procesje błagalne
    o urodzaje kolejne miejscowości:
    poniedziałek – Milewo, Masie, Mejły.
    wtorek – Boguszki, Wojszki, Wyszowate, Gugny, Dobasz, Stójka.
    środa – Trzcianne, Szorce.
  6. W przyszła niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na KUL i Centrum Formacji Laikatu.
  7. Nabożeństwa z pogrzebu:

+ Jadwiga Dziekońska, Chojnowo pn, wt

+ Andrzej Pruszyński,  Bajki Zal.   pn, wt

+Antoni Klepadło,        N. Wieś,    pt, sb

+Witold Jaworowski,   ST. Bajki,  śr, czw

+Antoni Karwowski,    Milewo,     sb

+Bogusław Rogalewski, Szorce,     śr

+Helena Wejda,            Trzcianne,  czw, pt

+Stanisław Szeszko,  Chojnowo,10—30 lipca, 6—28 sierpnia 2021r.