XV Niedziela Zwykła – 12.07.2020r.

      Możliwość komentowania XV Niedziela Zwykła – 12.07.2020r. została wyłączona

1. Trwa czas wakacji. Nie zapominajmy o modlitwie. Do końca września nie będzie wieczornych Mszy św. z wyjątkiem sobót i I-szych piątków miesiąca. 

2. W czwartek obchodzimy uroczystość N.M.P. z Góry Karmel, M.B. Szkaplerznej – odpust w naszej parafii. Msze św. o godz.7.00, 9.30, 12.30 i 17.00.  Szkaplerze i medaliki będą poświęcone dla chętnych po Mszy św. w zakrystii. Na zakończenie uroczystości uroczysty Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

W tym dniu po Mszy św. będą zbierane ofiary na środki transportu dla naszych misjonarzy i misjonarki, by mogli dotrzeć do swoich wiernych ze Słowem Bożym i pomocą materialną. Słowo Boże i ofiary będzie zbierał znany nam doskonale ks. Jerzy dyrektor MIVA Polska. Przez nasze modlitwy i ofiary sprawimy, że więcej będzie dobra i miłości, którą czynią i o której świadczą misjonarze na całym świecie.

3. Do dnia 20 lipca do godz. 10.00 można przy harcówce składać zużyty sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery, wentylatory itp. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii.

4. Bóg zapłać parafianom z Krynicy za posprzątanie w kościele, na sobotę    prosimy kolejną grupę

5. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Wiesław Dzieszuta, Mejły: wt, śr,

+ Władysława Broniszewska, Szorce: pn,

+ Kazimierz Mankiewicz, Zubole: śr,

+ Anna Bujnaowska, Szorce: pt, sob,

+ Bronisław Marciszewski, Mroczki: czw, pt, sob,

+ Jerzy Dębkowski, Krynica: pn, wt,