XXII Niedziela Zwykła – 30.08.2020r.

      Możliwość komentowania XXII Niedziela Zwykła – 30.08.2020r. została wyłączona
  1. We wtorek na mszy św o godz. 7.00 będziemy modlić się w intencji dzieci , młodzieży, rodziców, nauczycieli i wychowawców na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i w intencji ofiar II wojny światowe w 81 rocznicę wybuchu wojny.
  2. Przypominamy, że w niedzielę przed każdą mszą św, odprawiają się nabożeństwa: przed   7.00 –godzinki, 9.30 krótka adoracja z Koronką do Bożego Miłosierdzia, a przed sumą – różaniec. Zapraszamy chętnych do wcześniejszego  przyjścia do kościoła i udziału w nabożeństwie.
  3. Dziś ofiary na tacę przeznaczone są na Kurię Białostocką a za tydzień będą zbierane ofiary do puszek na KUL i Centrum Formacji Laikatu.
  4. Bóg zapłać Paraf. z Trzciannego.za sprzątanie k-ła,
  5. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Ryszard Kostecki, Trzcianne,        wt,sb

+ Kazimierz Mankiewicz, Zubole:     pn,

+ Jan Gasławski,   Zubole,                  pt

+ Bronisław Marciszewski, Mroczki: pn, wt, śr

+ Czesława Rafałko,            Mońki,   czw

+ Natalia Bartnikiewicz, Szorce,        czw

+Czesława Milewska,    Milewo,       czw

+Leokadia Marciszewska, N.W          pt

+ Marek Skarżyński,          Mońki,     sb