XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020r.

Możliwość komentowania XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020r. została wyłączona
  1. Różaniec z wypominkami jest odmawiany we wszystkie niedziele listopada o godz. 8.50 i 11.50. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
  2. W poniedziałek Uroczystość Matko Bożej Miłosierdzia Msze św. będą o godz 7.00, 9.30, 17.00.
  3. Zwracamy się z serdeczną prośbą o segregację odpadów na naszym cmentarzu również po uroczystościach . Wszelkie rośliny, trawy, czy żywe kwiaty bez ozdób możemy wkładać do worków i składać obok pojemnika. Nie wyrzucajmy do pojemnika worków zapełnionych trawą, mchem lub liśćmi. Są to odpady rozkładalne, które zawyżają koszty wywozu śmieci. W tym roku wywóz odpadów mocno zdrożał, co podnosi koszty utrzymania cmentarza.

Parafia ma do zapłaty dwa duże rachunki za nieczystości z grobów na kwotę 7817,04 zł.

W związku z tym za tydzień będą zbierane ofiary na  tacę na utrzymanie cmentarza parafialnego. Prosimy o większą ofiarność.

1. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Stanisława Pogorzelska, Stare Bajki, pt,

+ Artur Cieciorko,    Zubole, śr, czw,