I NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 10.01.2021r.

Możliwość komentowania I NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 10.01.2021r. została wyłączona
  1. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Niech Boże Błogosławieństwo, o które modlimy się, w pełni owocowało i  pomagało wytrwać  w dobrych postanowieniach. Życzymy każdej rodzinie Bożego pokoju, zgody, miłości. wzajemnego zrozumienia, zdrowia i zadowolenia, a rodzicom mądrości i cierpliwości w dobrym i chrześcijańskim wychowaniu oraz szacunku i wdzięczności od dzieci.

Ofiary pieniężne na parafię, kościoły w Trzciannem , w ST. Bajkach i z pogrzebów na msze za zmarłych   są lokowane w miejscowym Banku.

2. Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną   grupę.

3. Msze św. z pogrzebów:

+ Jarosław Purta, Zubole, pn, wt