IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.01.2021r.

      Możliwość komentowania IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.01.2021r. została wyłączona
  1. We wtorek obchodzimy święto Ofiarowania PańskiegoŚwiatowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o godz.7.00, 9.30, 11.00-St.Bajki, 12.30,17.00   /podczas  każdej mszy św.- poświęcenie gromnic/. Ofiary na tacę będą  przeznaczone  na zakony klauzurowe,  w niedzielę za dwa tygodnie na Fundusz Budowlany naszej Archidiecezji a w  kolejną niedzielę  za trzy tygodnie na Seminarium Duchowne w Białymstoku.
  2. W środę obchodzimy wspomnienie św.Błażeja,po mszy św. porannej-błogosławieństwo  św. Błażeja od chorób gardła, w czwartek, I –szy czw. i wsp św. Agaty-. po mszy św. porannej – błogosławieństwo chleba i wody.
  3. W tym tygodniu,  w   I szy pt i I-szą Sb będą odprawione msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  4. Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za sprzątanie kościoła, na sb prosimy kolejną grupę.
  5. Msze z pogrzebu:

+ Marek Ostrowski,            B-stok,           wt,

+ Jadwiga Mariańska,         Zubole           czw,pt,

+Weronika Popławska,       Szorce,          czw, sb

+Gabriela  Hermanowska,  Chojnowo,     pt, sb

+ Waldemar Pisanko,           Pisanki,         śr

+Wacław Mocarski,             Boguszki,      pn,śr

+Tadeusz Chojnowski,         Chojnowo,     pn,

+Czesław Szorc, Zucielec,1—28lut,1—31marc,1—12kwie2022r