VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.02.2021r.

      Możliwość komentowania VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.02.2021r. została wyłączona
  1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Jest to czas przebłagania za pijaństwo i inne grzechy, a także czas podejmowania ofiar w intencji nawrócenia grzeszników.
  2. W tym tygodniu w środę wkraczamy w Wielki Post – symboliczny gest posypania głów popiołem oznacza gotowość podjęcia postnej pokuty i nawrócenia. Tego dnia obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post. Msze św. o godz. 7.00, 9.30,  i 17.00, w ST. Bajkach o 11.00.
  3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach .Gorzkie Żale będą odprawiane w poniedziałki z modlitwą za naszą Ojczyznę   i soboty po wieczornych  mszach św.    w niedzielę po mszy św. o 12.30, w środy msza św. wieczorna  z nabożeństwem do M.B. Nieustającej Pomocy.Droga Krzyżowa – w piątki po mszy św. wieczornej.
  4. Bóg zapłać parafianom  z Trzciannego za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  5. Msze z pogrzebu:

+ Marek Ostrowski,            B-stok,          czw

+ Jadwiga Mariańska,         Zubole          pt, sb

+Weronika Popławska,       Szorce,          pt

+Gabriela  Hermanowska,  Chojnowo,    sb

+ Waldemar Pisanko,           Pisanki,       pn,wt

+Wacław Mocarski,             Boguszki,    śr, czw

+Tadeusz Chojnowski,         Chojnowo,  pn,wt

+Wacława Cieciorko,           Trzcianne,    7—29 kwietnia 2021 r