Odnowienie kapliczki Okrągłe 17.10.2021

      Możliwość komentowania Odnowienie kapliczki Okrągłe 17.10.2021 została wyłączona

17.10.2021 to  szczególny dzień, godz.15.00 – wspólna modlitwa – Koronka do Miłosierdzia Bożego przy kapliczce na Okrągłym i pamiątkowe zdjęcie. Wspólnymi siłami udało się  ocalić ją od zniszczenia i przywrócić właściwy wizerunek. Kapliczka wypiękniała a teren wokół niej został uporządkowany i ukwiecony. Mamy nadzieję , że będzie dumą mieszkańców a  wiosną  sprawi wiele radości podczas nabożeństw majowych.  Niech ta kapliczka  będzie tak jak i inne,  symbolem wiary wrośniętym w krajobraz polskiej wsi.
Ta inicjatywa podjęta przez KGW Niewiarowo została zrealizowana  w ramach projektu „PODLASKIE LOKALNIE NOWEFIO 2021-2023” dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Regionalnymi Operatorami Projektu są: fundacja Instytut Suwerennej oraz Spółdzielnia Socjalna „Active Go” w Białymstoku.

Jadwiga Apoń

https://photos.app.goo.gl/o6CC6t7gNqQB8rTPA