I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 6.03.2022

Możliwość komentowania I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 6.03.2022 została wyłączona

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach .

Gorzkie Żale są odprawiane w poniedziałki z modlitwą o pokój i[1]za naszą Ojczyznę , soboty po wieczornych  mszach św.    w niedzielę po mszy św. o 12.30,  w środy msza św. wieczorna  z nabożeństwem do M.B. Nieustającej Pomocy.

Droga Krzyżowa –  z udziałem dzieci, młodzieży i starszych w piątki po mszy św. wieczornej.

2. Nasza parafia włącza się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Po Mszach św. można zgłosić u harcerzy chęć pomocy w znalezieniu domu potrzebującym na czas wojny. Każdy kto dysponuje jakimś pomieszczeniem jest bardzo potrzebny. Harcerze zapisują chętne osoby w harcówce po Mszy św.

3. Od dzisiaj rozpoczynają się katechezy przedmałżeńskie. Chętnych zapraszamy na spotkanie po Mszy św. o godz. 12.30.

3 .Bóg zapłać parafianom  z Szorc za sprzątanie kościoła, na sobotę kolejną grupę

4. Msze z pogrzebu:

+Czesław Szorc,                Zucielec      śr, czw,