I NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17.04.2022r.

Możliwość komentowania I NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17.04.2022r. została wyłączona

1. Uroczystość Wielkanocną  obchodzi się przez oktawę do Niedzieli Przewodniej, która jest Świętem Miłosierdzia. Za tydzień w niedziele po mszy św. o godz. 9.30 specjalne błogosławieństwo dla kierowców i turystów, jak również poświecenie pojazdów mechanicznych.

2. Jutro, w trzecim dniu świętowania Zmartwychwstaniapragniemy  złożyć dar modlitwy za naszych zmarłych.  O godz. 8.30 msza św. składkowa za zmarłych, a po niej procesja na cmentarz z modlitwą różańcową przy pięciu stacjach.

W czasie procesji poświęcenie tablic Alejek Świętych.        Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

3. Bóg zapłać parafianom z Szorc za posprzątanie w kościele , na sobotę prosimy kolejna grupę.

.    4. Nabożeństwo z pogrzebu

+Janina Zalewska,             Bajki Zal,  śr,