Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 5.06.2022r.

Możliwość komentowania Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 5.06.2022r. została wyłączona

1.Jutro obchodzimy święto NMP Matki Kościoła. Msze św. będą odprawiane o godz7.00, 9.30,  11.00St. Bajki ,12.30  17.00.  W tym dniu zapraszamy również  chorych na spowiedź wielkanocną i Sakrament namaszczenia.

Prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła tym wszystkim, którzy zechcą wziąć udział w parafialnym dniu chorych. Sakrament Namaszczenia chorych  będzie udzielany po homilii na mszy św. o godz. 9.30,12.30 i 17.00.

2. Zachęcamy  na nabożeństwa czerwcowe, które są  odprawiane po mszy św. o godz. 17.00, w niedziele i święta po sumie a  w swoich  miejscowościach  przy kapliczkach patronów.

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy ur Trójcy Najświętszej.

Kończy się czas spowiedzi  i komunii wielkanocnej..

4. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone  na pomoc w opłacie za renowację ołtarza głównego. Planuje się jeszcze odnowienie zabezpieczenie  drzwi w kościele  i katafalku.

5.Bóg zapłać parafianom z Szorc  za posprzątanie w kościele,  na sobotę  organizujemy  sprzątanie generalne ; usuwanie pajęczyny, sprzątanie obu zakrystii., budynku przy kościele i wokół kościoła. Prosimy chętnych kobiet i mężczyzn na g. 9.00.

6. W sobotę 11 czerwca o godz 19.00 odbędzie się Msza św za mieszkańców wsi Zucielec z racji wspomnienie patrona św. Barnaby.

7. Nabożeństwo z pogrz.

+Łucja  Rafałko,                     Niewiarowo,  pn g. 9.30 , wt