XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.09.2023

Możliwość komentowania XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.09.2023 została wyłączona

1. Dziś przypada niedziela środków społecznego przekazu. Modlimy się za pracujących w mediach, aby zawsze służyli prawdzie i dobru. Dziś również wypada kolejna rocznica zbrojnej napaści Rosji na Polskę w 1939 r.

2. W rozpoczętym tygodniu

• 18.09. – Święto Św. Stanisława Kostki, Patrona Polski. Msza św. w int. mieszkańców Zubola o godz. 18.00 w kościele.
  • 21.09. – Święto Św. Mateusza Ap. i Ewangelisty. Msza św. w int. mieszkańców Mroczek o godz. 18.00 w kościele.
  • 23.09. – wspomnienie św. Pio, prezbitera

3.  W najbliższym czasie planujemy wycinkę brzóz na cmentarzu grzebalnym, a to się wiąże z poważnym wydatkiem finansowym. Stąd prośba, aby ci, których groby znajdują się w pobliżu włączyli się w sfinansowanie tego dzieła.

4. 24 września w naszej Archidiecezji rozpocznie się peregrynacja obrazu M.B. ,,Solidarności”.

5. Dzień Jedności Rolniczej – 24 września w niedziele w Świętej Wodzie – o godz. 12.00 Msza św.

6. Podziękowanie mieszkańcom Zubola za sprzątnięcie naszej świątyni. Następna kolejka również z Zubola.