XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.10.2023

      Możliwość komentowania XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.10.2023 została wyłączona

1. Rozpoczął się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach różańcowych; w dni powszednie po Mszy św. o 18.00, a w niedziele po Mszy św. o 12.30. Za odmówienie jednej części różańca można uzyskać łaskę odpustu zupełnego na zwykłych warunkach. Osoby, które nie mogą przybyć do świątyni, zachęcamy do odmawiania różańca w domu.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

  • 02.10. (pon.) – wsp. Aniołów Stróżów
  • 04.10. (śr.)  – wsp. św. Franciszka z Asyżu. Jest to dzień imienin papieża Franciszka. W tym dniu o godz. 9.00 – Msza św. w kościele dla uczniów i pracowników naszej Szkoły Podstawowej. Msza św. w Krynicy (w świetlicy) o godz. 19.30
  • 05.10. (czw.) – wsp. św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy
  • 07.10. ( sob.) – wsp. Matki Bożej Róażńcowej

3.  W tym tygodniu mamy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. W I piątek Msza św. w Starych Bajkach o godz. 16.00.

4. W przyszłą niedzielę – 08.10.2023 – zapraszamy dzieci i rodziców kl. III SP na Mszę św. o godz. 12.30, na poświęcenie różańców.

5. Składamy podziękowania mieszkańcom Zucielca, którzy ufundowali nową chorągiew procesyjną, dedykowaną Matce Bożej Różańcowej. Bóg zapłać!

6. Mieszkańcom Zubola dziękujemy za sprzątnięcie naszego kościoła, kolejna kolejka za tydzień, także z Zubola.