X NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.06.2024

      Możliwość komentowania X NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.06.2024 została wyłączona

1. Przeżywamy miesiąc czerwiec, poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe w naszym kościele w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 12.30.

2. W liturgii kościoła w tym tygodniu:

  • 11.06. (wt.) – Wsp. Św. Barnaby, Apostoła. O godz. 19.00 Msza św. dla mieszkańców Zucielca z racji ich Patrona.
  • 13.06. (czw.) – Wsp. Św. Antoniego z Padwy, Prezbitera i Doktora Kościoła. O godz. 19.00 Msza św. w Masiach.
  • 14.06. (pt.) – Wsp. Bł. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika

3. 13 czerwca o godz. 20.30 odbędzie się Różaniec Fatimski, zapraszamy.

4. W sobotę, 15 czerwca o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św. w Chojnowie z racji Patrona Św. Brata Alberta Chmielowskiego.

5. W dniu 19. czerwca nasz kościół parafialny odwiedzi obraz Matki Bożej Robotników, Solidarności i Pielgrzymki Ludzi Pracy. Modlitwa przed tym obrazem wzmacniała duchowo członków ,,Solidarności” w trudnych latach walki o wolność w naszej Ojczyźnie. Obrazowi będzie towarzyszył Krzyż z Nowej Huty i relikwie bł. Jerzego Popiełuszki. Uroczyste powitanie odbędzie się 19 czerwca o godz. 17.45.

6. Zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała. Dziękujemy Wam, drodzy Parafianie za zaangażowanie w liturgię, wspólną modlitwę, liczny udział w nieszporach eucharystycznych i procesjach. Cieszymy się obecnością dzieci, a zwłaszcza w ostanim dniu oktawy, który zgromadził tak wielu rodziców z dziećmi.

7. Sprzątanie kościoła prowadzą mieszkańcy Niewiarowa. Dziękujemy im za wczorajszą pracę, następna kolejka za tydzień.

8. Dziś po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie rodziców klas II SP dotyczące I komunii św. ich dzieci w przyszłym roku. O godz. 12.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.