XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.202

      Możliwość komentowania XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.202 została wyłączona

1. Trwa czerwiec – miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich.

2. U progu wakacji pamietajmy, że od Pana Boga i Jego przykazań nie ma wakacji, a na urlop warto zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik czy Pismo Święte. Nie zapominajmy, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze.

3. W naszej parafii w tym tygodniu odbędzie się Czterdziestogodzinne Nabożeństwo:

  • W czwartek i piątek Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 12.00 i 18.00. Od godz. 13.00 do 18.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
  • Sobota to dzień Odpustu Św. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 12.00. Po Mszy św. o 9.30 odbędzie się procesja eucharystyczna i hymn ,,Ciebie Boga wysławiamy”.

4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada w poniedziałek, 24.06.2024 Uroczystość Narodzin Św. Jana Chrzciciela. Jest to dzień imienin Ks. Proboszcza, pamiętajmy w modlitwie o dostojnym solenizancie. O godz. 19.00 Msza św. w kościele w intencji Boguszek, z racji święta ich patrona.

5. W przyszłą niedzielę kończymy nabożeństwo czerwcowe.

6. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. wieczornej.

7. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przyjęcie Obrazu Matki Bożej Solidarności i relikwii bł. Jerzego Popiełuszko, a zwłaszcza strażakom, którzy nieśli obraz, odprowadzili Matkę Bożą do Moniek. Dziękujmy też motocyklistom, którzy asystowali przy pożegnaniu.

8. Sprzątanie kościoła prowadzą mieszkańcy Niewiarowa. Dziękujemy im za wczorajszą pracę i prosimy następną kolejkę za tydzień (po Odpuście, po południu).