XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09.2024

Brak komentarzy do XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09.2024

1. Dzisiejsza niedziela to dzień środków społecznego przekazu. Dziś także przypada 20 rocznica święceń biskupich Abpa Józefa Guzdka, Metropolity Białostockiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o dostojnym jubilacie.

2. W liturgii Kościoła w rozpoczętym tygodniu:

• 16.09. (pon.) – Wsp. Św. Męczenników Korneliusza, Papieża i Cypriana, Biskupa
  • 18.09. (śr.) – Święto Św. Stanisława Kostki, Zakonnika, Patrona Polski. Jest to patron wsi Zubole – Msza św. w intencji mieszkańców Zubola w kościele o godz. 17.00
  • 21.09. (so.) – Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. Msza św. dla mieszkańców Mroczek w kościele o godz. 18.00

3. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie tych, którzy pragnęliby przystąpić do grupy rodziców modlących się za swoje dzieci na różańcu.

4. Sprzątanie kościoła zakończyli mieszkańcy Pisanek. Dziękujemy im za troskę o czystość i piękno naszej świątyni. Za tydzień rozpoczną mieszkańcy Zucielca.