XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.09.2024

Brak komentarzy do XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.09.2024

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• 13.09. (pt.) – Wsp. Św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła
  • 14.09. (so.) – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

2. W piątek, 13 września zapraszamy na godz. 20.30 na Różaniec Fatimski.

3. W następną niedzielę przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu oraz 20 rocznica święceń biskupich Ks. Abpa Józefa Guzdka, naszego Metropolity. Módlmy się w intencji ks. Abpa.

4. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o 9.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych.

5. Dziękujemy za czas wizytacji ks. Bpa Henryka Ciereszko wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniach z ks. Bpem i przyczynili się do dobrego przebiegu wizytacji, Bóg zapłać!

6. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Pieszej Pielgrzymce do Krypna z naszej parafii. Było nas ponad 50 osób, Bóg zapłać za to świadectwo wiary i zawierzenia Matce Bożej.

7. Sprzątanie kościoła kontynuują mieszkańcy Pisanek; dziękujemy za wczoraj i prosimy następną kolejkę za tydzień.