XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09.2024

Możliwość komentowania XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09.2024 została wyłączona

1. Przeżywamy dziś 25 niedzielę zwykłą, w liturgii kościoła w bierzącym tygodniu:

• 23.09. (pon.) – Wspomninie Św. O. Pio, Prezbitera
  • 27.09. (pt.) – Wspomninie Św. Wincentego a Paulo, Prezbitera

2. W sobotę, 28 września włączmy się w ogólnoświatową modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia na skrzyżowaniach ulic. O godz. 15.00 zgromadzimy się na skrzyżowaniu przy krzyżu przed szkołą.

3. W dzisiejszą niedzielę zbieramy do puszek ofiary na pomoc poszkodowanym powodzianom w Polsce. Na stoliku pod chórem są Torby Samarytanki, też na pomoc powodzianom. Można je wziąć ze sobą do domu i wypełnić produktami o długim terminie ważności, i przynieść do kościoła przed obraz Jezusa Miłosiernego. Zostaną one przekazane do Caritasu.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla dzieci i rodziców klasy IV, a po Mszy św. o 12.30 spotkanie dla dzieci i rodziców klasy III.

5. Sprzątanie kościoła prowadzą mieszkańcy Zucielca. Dziękujemy za wczorajszą pracę i prosimy za tydzień.