XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.10.2024

Brak komentarzy do XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.10.2024

1. Zapraszamy w październiku na nabożeństwo różańcowe:

• w dni powszewdnie po Mszy św. o godz. 18.00
  • w niedziele po Mszy św. o 12.30

W dalszym ciągu zapraszamy na różaniec dzieci z naszej szkoły podstawowej: w poniedziałek kl. III, we środę kl. IV i V, w czwartek kl. VI, w piątek kl. VII, w sobotę kl. VIII.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu

• 07.10 (pon.) – Wsp. Matki Bożej Różańcowej

3. W przyszłą niedzielę, 13 października o godz. 20.30 zakończenie różańca fatimskiego.

4. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski. Ofiary do puszki przy wyjściu z kościoła będą zbierane na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, fundującą stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

5. W poprzednią niedzielę zbieraliśmy jeszcze ofiary na pomoc powodzianom. Zebraliśmy dodatkowo 5740 zł. Bóg zapłać!

6. Od przyszłej niedzieli przyjmujemy w zakrystii po każdej Mszy św. karteczki z wypisanymi imionami bliskich zmarłych na tzw. Wypominki – tradycyjną modlitwę za zmarłych w listopadzie.

7. Sprzątając nasz cmentarz grzebalny pamietajmy, aby śmieci BIO składać przy pojemnikach, a znicze, wkłady i sztuczne kwiaty wrzucać do koszy.