Możliwość komentowania VII Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 2.06.2019r. została wyłączona
  1. W przyszłą niedzielę kandydaci do Sakramentu Bierzmowania po Mszy Św. o godz 12.30 w obecności ks. Dziekana Wojciecha wyrażą gotowość przyjęcia sakramentu. Obecność wszystkich kandydatów i rodziców obowiązkowa.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania  Ducha św. Kończy się czas spowiedzi wielkanocnej.
  3. Zachęcamy  na nabożeństwa czerwcowe, które są  odprawiane po mszy św. o godz. 17.00, w niedziele i święta po sumie a  w swoich  miejscowościach  przy kapliczkach patronów.
  4. Bóg zapłać parafianom z Zubola  za posprzątanie w kościele,  na sobotę    prosimy  kolejną grupę .
  5. W przyszłą sobotę w Wigilię Zesłania Ducha Św. zapraszamy na wspólną modlitwę uwielbienia z prośbą o charyzmaty i dary Ducha Św. Zapraszamy na godzinę 20.00.
  6. Nabożeństwo z pogrz.

+Elżbieta Szlaga,                    Krynica ,    śr, sb

+Władysława Mroczko,          Mroczki,     czw, pt

+Józef Wejda                          Trzcianne    pn, wt.

+Wacława Wasilewska,          Trzcianne,   czw

+Andrzej Szklarzewski,           Zubole,       pn, wt