X Niedziela Zwykła – Uroczystość Najświętszej Trójcy – 7.06.2020r.

Możliwość komentowania X Niedziela Zwykła – Uroczystość Najświętszej Trójcy – 7.06.2020r. została wyłączona
  1. Dziś  w niedzielę są msze  św.o godz. 7.00, 9.30, 11.00 – (Trzcianne)    11.00- (St. Bajki), 12.30.
  2. We czwartek Ur. Bożego Ciała. Zachęcamy do publicznego wyznania wiary w Chrystusa Eucharystycznego we mszy św. i podczas procesji. .Msze św. o godz. 7.00,   9.30 /procesja/ i   17.00,   w St. Bajkach o  14.00. Ołtarze wystawienia w tym roku przygotowują: przy banku –Koło Gospodyń Wiejskich- Szorcowianki,  przy cmentarzu – Strażacy, przy drodze do Boguszewa – .Niewiarowo, przy boisku szkolnym – Trzcianne
  3. W oktawie Bożego Ciała o 7.00 Zapraszamy na Msze św. i procesje błagalne o ustanie pandemii i o urodzaje.

piątek –Zucielec,Pisanki, Mroczki,Niewiarowo, Bajki Zal

sobota – Chojnowo,  Zubole,  Nowa Wieś., Krynica, St.Bajki

poniedziałek – Milewo,  Masie,  Mejły., wtorek –Boguszki,  Wojszki,  Wyszowate, Gugny  Dobasz, Stójka .

środa, Trzcianne,  Szorce.

Także w oktawie o godz. 17.00 zapraszamy na msze św. nieszpory i procesję eucharystyczną.

4. W sobotę o godz.19.00,  w Zucielcu i w Masiach będą oprawione Msze św. z racji patronów tych miejscowości : św. Barnaby, św. Antoniego.

5. Bóg zapłać  rodzicom  dzieci z I-szej rocznicy komuni św    za posprzątanie w kościele, na sobotę    prosimy  kolejna grupę . z  Krynicy.

6. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Jadwiga Dziekońska, Chojnowo, pt, sb

+ Andrzej Pruszyński,  Bajki Zal.   pn, wt