XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2020r.

Możliwość komentowania XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2020r. została wyłączona
  1. Trwa czas wakacji. Nie zapominajmy o modlitwie. Do końca września nie będzie wieczornych Mszy św. z wyjątkiem sobót i I-szych piątków miesiąca.
  2. Za tydzień w sobotę o godz 10.00 w kościele Msza św. w intencji parafian z Niewiarowa z okazji ich patrona św. Krzysztofa.
  3. Ks. Jerzy Kraśnicki bardzo serdecznie dziękuję jeszcze raz za wszystkie ofiary na MIVE Polska, pojazdy dla misjonarzy. Zebrana kwota to 7174 zł i kilkanaście groszy.
  4. Do dnia 20 lipca do godz. 10.00 można przy harcówce składać zużyty sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery, wentylatory itp. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii.
  5. Bóg zapłać parafianom z Krynicy za posprzątanie w kościele, na sobotę    prosimy kolejną grupę.
  6. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Wiesław Dzieszuta, Mejły: pt, sob

+ Władysława Broniszewska, Szorce: śr, czw,