XXIII Niedziela Zwykła – 05.09.2020r.

Możliwość komentowania XXIII Niedziela Zwykła – 05.09.2020r. została wyłączona
  1. W poniedziałek o godz. 17.00 mszę św. odprawi Bp Henryk Ciereszko i udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.
  2. W wtorek–święto M.B.Siewnej. Msze św.z pośw. ziarna o 7.00,9.30 i 17.00. W tym roku ze względu na pandemię nie będzie  rowerowej i pieszej pielgrzymki do  sanktuarium w Krypnie.
  3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. z udziałem dzieci o godz. 12.30 poświęcone będą tornistry i przybory szkolne.
  4. Przypominamy, że w niedzielę przed każdą mszą św, odprawiają się nabożeństwa: przed   7.00 –godzinki, 9.30 krótka adoracja z Koronką do Bożego Miłosierdzia, a przed sumą – różaniec. Zapraszamy chętnych do wcześniejszego  przyjścia do kościoła i udziału w nabożeństwie.
  5. Bóg zapłać młodzieży bierzmowanej.za sprzątanie kościoła ,dekoracje kwiatowe, i dar ołtarza, który został ofiarowany razem z dziećmi z I Komunii św- mikrofon bezprzewodowy za 3000 zł. W Sobotę prosimy do sprzątania  kolejną grupę z Trzciannego.
  6. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Ryszard Kostecki, Trzcianne,            sb

+ Jan Gasławski,   Zubole,                  pt

+ Bronisław Marciszewski, Mroczki: sb

+ Czesława Rafałko,            Mońki,   pn, wt

+ Natalia Bartnikiewicz, Szorce,        wt, śr

+Czesława Milewska,    Milewo,       czw

+Leokadia Marciszewska, N.W         czw,  pt

+ Marek Skarżyński,          Mońki,     śr

+Albin Osiecki,  Bajki Zal. 9—29 list. i 2—17 grud. 2021 r.