II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 03.01.2021r.

Możliwość komentowania II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 03.01.2021r. została wyłączona
  1. W środę obchodzimy ur. Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. z poświęceniem kredy i kadzidła o godz. 7.00, 9.30, 11.00 st. Bajki,  12.30  i .17.00. Jest to misyjny dzień dzieci – taca na misje.
  2. W tym tygodniu zapraszamy na msze św. kolędowe:

4.01.pn. godz9.30-  Chojnowo, Boguszki

5.01. wt   godz.9.30 – Mroczki, Pisanki

7.01.czw. godz. 9.30 –  Niewiarowo- Okrągłe, Milewo

8.01. pt. godz.9.30 –     Zucielec, Wojszki

9.01. sb. godz.9. 30      Trzcianne

Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Niech Boże Błogosławieństwo, o które modlimy się, w pełni owocowało i  pomagało wytrwać  w dobrych postanowieniach. Życzymy każdej rodzinie Bożego pokoju, zgody, miłości. wzajemnego zrozumienia, zdrowia i zadowolenia, a rodzicom mądrości i cierpliwości w dobrym i chrześcijańskim wychowaniu oraz szacunku i wdzięczności od dzieci.

W roku 2020 w parafii było 13  ślubów , 26  chrztów,  53  pogrzebów, 30  przystąpiło do I-szej komunii św.  73   przyjęło sakrament bierzmowania.

W roku 2020 wykonano nowy parking przy kościele, w kaplicy w ST Bajkach przeprowadzono remont elektrycznej skrzynki rozdzielczej z wymianą żarówek we wszystkich żyrandolach na energooszczędne. Koszt  tych prac –  104 720 zł

Ofiary pieniężne na parafię, kościoły w Trzciannem , w ST. Bajkach i z pogrzebów na msze za zmarłych   są lokowane w miejscowym Banku.

3. Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną   grupę.

4. Msze z pogrzebu:

+ Jarosław Purta,                 Zubole,          pn, śr