Czuwanie w Wielką Sobotę – jesteś potrzebny!

      Możliwość komentowania Czuwanie w Wielką Sobotę – jesteś potrzebny! została wyłączona

Nieuchronnie zbliżają się święta Zmartwychwstania Pańskiego. Jak co roku czeka nas całonocne czuwanie w Wielką Sobotą w naszym kościele. W związku z tym schola w naszej parafii zaprasza wrszystkich do udziału w tym wydarzeniu. Macie ochotę spotkać się w fajnym towarzystwie, mieć odrobinę radości, wyrwać się z nudy i przełamać nieśmiałość to zapraszamy serdecznie do współpracy.Przynieście swoje instrumenty, struny głosowe na próby, które będą odbywać się w okresie, trwającego aktualnie, Wielkiego Postu. Kontak bezpośredni z Kingą Piechowską pod adresem mailowym schola@parafiatrzcianne.pl.Nie bójcie się, nie wstydzcie się, przyjdzie, weźcie udział w czymś alternatywnym. Dużo śmiechu, odrobina wysiłku ciekawy efekt końcowy murowany. Oderwijcie się od portali społecznościowych i skosztujcie prawdziwej pełnej życia przygody, bo tak to można nazwać.. Nie stresujcie się. Nikt was nie wyśmieję, nie zwymyśla, nie będzie oczekiwać doskonałości wokalnych. U nas możecie czuć się swobodnie. Wszystko na chwałę Bożą! do zobaczenia na próbach.