II Niedziela Adwentu – 04.12.2016

Możliwość komentowania II Niedziela Adwentu – 04.12.2016 została wyłączona
  1. W czwartek. obchodzimy ur. Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Msze św. o godz. 7.00, 9.30,   11.00 (w Starych Bajkach), 12.30 i 17.00.
  2. Za tydzień, w III-cią niedzielę Adwentu /dokładnie w sobotę o godz. 17.00/ rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku. Porządek mszy św. będzie taki sam jak w każdą niedzielę .również z mszą św. wieczorną o godz. 17.00 w poniedziałek i we wtorek. Zaplanujmy już teraz ten czas szczególnego spotkania z Bogiem w Słowie Bożym, w spowiedzi i w komunii św. i módlmy się o dobre duchowe owoce tych rekolekcji.
  3. Zapraszamy na Roraty we wtorki z udziałem dzieci ,młodzieży i harcerzy  o godz. 7.00, a w środy z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej  Pomocy o godz. 17.00.
  4. Trwa akcja Caritas: Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. W kancelarii parafialnej są do nabycia świece na stół wigilijny. Część ze składanych na ten cel ofiar zasili pomoc biednym dzieciom . Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.
  5. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 udzielimy błogosławieństwa matkom, które oczekują potomstwa.
  6. Za tydzień w niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby Kościoła  na wschodzie. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Kurię Białostocką.
  7. Bóg zapłać parafianom z Szorc za posprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  8. Msze św. z pogrzebu:

+ Czesław Klepadło         Nowa Wieś         pn, wt, pt.

+ Stanisław Klepadło      Nowa Wieś         pn.

+ Romualda Kamińska   Zubole                wt, śr.

+ Honorata Kamińska    Nowa Wieś         śr.

OGŁOSZENIE GMINNE

Zapraszamy 09.12.2016r. w piątek na godz. 17.00 na film p.t. „SMOLEŃSK”, a o godz. 19.00 na film p.t. „WOŁYŃ” do sali gimnastycznej Zespołu Szkół W Trzciannem.

Bilet normalny – 15 zł.

Bilet ulgowy (emeryt, uczeń) – 13 zł.

Bilet na dwa filmy – 25 zł.